2021 OPEL MOKKA-e MODERN ve ETKİLEYİCİ TASARIM

2021 OPEL MOKKA-e MODERN ve ETKİLEYİCİ TASARIM

Alman otomobil üreticisi, şimdi eğlence ve modernliği mükemmel bir şekilde birleştiren yeni, kompakt ürünü olan Mokka’nın ikinci nesli olan 2021 model Mokka modelinin elektriklisini ortaya koyuyor. Kentsel ve otoyol sürüşleri için her zaman ideal olandan daha verimli ve kompakt olan sıfır emisyonlu yeni,modern ve gayet şık iç tasarımıyla bizleri karşılıyor.

Teknik Özellikleri

Yeni Mokka-e PSA şirketinin CMP platformunda geliştirilmektedir. Bu şekilde bir önceki modele göre 120 kg daha hafif olan model, güçlü bir gövde ve daha ekonomik bir sürüşe sahip oluyor. Önceki nesillere göre aks mesafesindeki artış arka yolcuların en az birinci nesil Mokka’da olduğu kadar yaşam alanına sahip olmasına olanak tanıyor.

  • Mokka-e

Teknik Özellikler

100 kW(136 HP) güç üreten 260 Nm tork değerine sahip bir elektrik motoruna sahip olan model, 50 kW’lık batarya paketiyle sunuluyor. Yeni Mokka-e resmi menzili 322 km’dir ancak EKO moduna alındığında bu menzilin biraz daha artmasının mümkün olduğu belirtiliyor. Aracın maksimum hızı 150 km/s ile sınırlandırılmış. Şarj seçenekleri ise, 100 kW hızlı şarj desteğiyle 30 dakikada %80 şarj oluyor. Son olarak da Opel Mokka-e modelinin pilleri 8 yıl garanti sunuluyor.

Mokka-e’nin kokpit bölümü iki geniş ekranlı panelin 12 inçlik kısmı sürücü, 10 inçlik kısmı ise multimedya ekranından oluşuyor ve akıllım telefonlar için kablosuz şarj özelliği sunuyor.

Öne Çıkan donanımları;

  • 18 inç jantlar
  • IntelliLux LED far
  • Apple CarPlay ve Android Auto destekli multimedya
  • Trafik işareti tanıma sistemi
  • 180 derecelik panoramik geri görüş kamerası.

İlgili Yazılar

Elektrikli Drift makinesi Ford Mustang MACH-E 1400 – Yüksekdevir.com

Türkiye’de Satışa Çıkan Elektrikli Mercedes EQC ; Fiyatı ve Özellikleri

Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir