2021 OPEL MOKKA-e MODERN ve ETKİLEYİCİ TASARIM

2021 OPEL MOKKA-e MODERN ve ETKİLEYİCİ TASARIM

Alman otomobil üreticisi, şimdi eğlence ve modernliği mükemmel bir şekilde birleştiren yeni, kompakt ürünü olan Mokka’nın ikinci nesli olan 2021 model Mokka-e ‘yi ortaya koyuyor. Kentsel ve güvenli otoyol sürüşleri için her zaman ideal olandan daha verimli ve kompakt olan sıfır emisyonlu bir elektrikli sürüş fonksiyonuna sahip bu yeni modern ve gayet şık iç tasarımıyla bizleri karşılıyor.

Opel MOKKA-e Teknik Özellikleri

Yeni model Mokka-e PSA şirketinin CMP platformunda geliştirilmektedir. Bu şekilde bir önceki modele göre 120 kg daha hafif olan model, güçlü bir gövde ve daha ekonomik sürüş anlamına gelir. 2021 Opel Mokka-e’nin tampon uzunluğu 4150 milimetre dir, dingil mesafesi ise 2 milimetre daha uzundur. Akstaki artış arka yolcuların en az birinci nesil Mokka’da olduğu kadar yere sahip olmasına olanak tanıyor.

2021 Mokka-e’nin elektrikli versiyonu Corsa-e ile büyük oranda rakamsal özellikleri benzerdir, motoru 100 kW (136 hp) güç üretiyor, 260 Nm tork değerine sahiptir ve 50 kW’lık batarya paketide yanında sunulacaktır. Yeni model Mokka-e resmi menzili 322 km’dir ancak EKO moduna alındığında bu menzilin biraz daha artmasının mümkün olduğu belirtiliyor. Ayrıca Mokka-e’nin maksimum hızı 150 km/s ile sınırlıdır. Şarj seçenekleri ise AKÜ, 100 kW hızlı şarj desteğiyle 30 dakikada %80 şarj oluyor. Son olarak da Opel Mokka-e modelinin pilleri 8 yıl garanti sunuluyor.

Mokka-e’nin kokpit bölümü iki geniş ekranlı panelin 12 inçlik kısmı sürücü, 10 inçlik kısmı ise multimedya ekranından oluşuyor ve akıllım telefonlar için kablosuz şarj özelliği sunuyor.

Yeni Opel MOKKA-e Öne Çıkan donanımları;

  • 18 inç jantlar
  • IntelliLux LED far
  • Apple CarPlay ve Android Auto destekli multimedya
  • Trafik işareti tanıma sistemi
  • 180 derecelik panoramik geri görüş kamerası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir