Hakkında

Yüksekdevir.com bir grup mühendislik öğrencisi tarafından 2020 yılında kuruldu. Güvenilir ve resmi kaynaklardan aldığımız içerikleri kendi tarzımızda hazırlayıp sizlere sunuyoruz. Sitede yayınlanan içerik rehber, teknik bilgi, otomobil tanıtımları, sektörle alakalı güncel haberler ve otomobillerle ilgili yazılardan oluşur.

yuksekdevir.com motor sporları sevdalıları ve motor sporlarına yeni ilgi duymaya başlayan okurlarımız için göz atmak isteyeceği her türlü içeriği bulabilecekleri bir mecra olmayı amaçlar.
Bizimle iletişim kurmak isterseniz iletişim sayfasındaki adresleri kullanabilirsiniz.

Misyonumuz otomobil ve motorsporları sevdalıları için kaliteli, özgün içerikler üretip, okurları için başkalarıyla iletişim kurup fikir alışverişinde bulunabilecekleri sosyal bir platform oluşturmaktır.

yuksekdevir.com sitesindeki herhangi bir içerikte,sosyal medya hesaplarımızdaki içeriklerde telif hakkı ihlali olduğunu düşünüyorsanız iletişim sayfasındaki adreslerimizden bize ulaşın. Telif ihlali olan içeriği siz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede kaldıralım veya düzenleyelim.

yuksekdevir.com ekibi olarak gizliliğinizide önemsiyoruz. Merak ettikleriniz için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.