20 Yıl Sonra Nissan Logosunu Güncelledi

20 Yıl Sonra Nissan Logosunu Güncelledi

Yeniden tasarlanan logo Nissan için yeni ufuklara işaret ediyor.

Nissan geçtiğimiz günlerde yeni logosunu tanıttı. Yeni tasarım şirketin yenilikçiliği sürdürmeye olan bağlılığını sembolize ederek, gelecekteki Nissan modelleri tanıtıldığında veya yenilendiğinde araçları süsleyecek. Yeni tasarım modern ve düz bir tasarıma sahip.Eski çubuklu Nissan logo sunda kullanılan krom görünümünün yerine düz, gri bir zemin hakim. Yeni tasarım ilk olarak markanın ilk crossover EV’si olan yeni tanıtılan Ariya’da kullanıldı.(Sitemizde yayınlanan Ariya haberine göz atmak isterseniz tıklayın )

Ariya ileri teknoloji ile donatılmış en yeni elektrikli aracımız. Yeni logo için muhteşem bir platform

Alfonso Albaisa


Nissa’nın elektrikli araçlarında şirketin elektrikli bir geleceğe doğru ilerlediğini hatırlatacak 20 adet LED ile aydınlatılmış özel bir ışıklı logoda bulunuyor. Bu 20 adet LED aydınlatma eski ve yeni logo arasındaki yıl farkına karşılık geliyor.

20 yıllık bir geçmişe sahip eski logo Temmuz ayından itibaren yerini hem dijital ortamlarda hemde fiziksel olarak yenisine bırakacak. Showroomlarda kademeli olarak yeni tasarımı kullanmaya başlayacak. Nissan’da diğer markalar gibi çağımızın yenilikçi teknolojilerini simgeleyen bir logo tasarımına geçmiş oldu. Bu logo ilk olarak Nissan Ariya modelinde kullanılacak. Nissan Ariya yazımıza göz atabilirsiniz.

Nissan geçtiğimiz günlerde yeni logosunu tanıttı. Yeni tasarım şirketin yenilikçiliği sürdürmeye olan bağlılığını sembolize ederek, gelecekteki Nissan modelleri tanıtıldığında veya yenilendiğinde araçları süsleyecek

Kaynak: Nissan ,

Haberler kategorisine göz atıp güncel yazılarımızı okumak isterseniz tıklayın.

Sosyal medya hesaplarımızı aşağıdaki bağlantılardan takip edip yeni yazılarımızdan anında haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir